PREČO MAŤ SÍDLO SPOLOČNOSTI V Bratislave

/PREČO MAŤ SÍDLO SPOLOČNOSTI V Bratislave
PREČO MAŤ SÍDLO SPOLOČNOSTI V Bratislave 2020-11-30T16:34:41+01:00

Výhody umiestnenia sídla firmy v Bratislave

Praha je najprestížnejšia adresa pre umiestnenie sídla pre Vašu firmu. Miestom, kde sa pohybujú celebrity a ubytovávajú významní hostia. Má svoju mikroklímu, svoju atmosféru a vlastný životný rytmus. Ponúka ruch i pokoj. Disponuje modernými nákupnými centrami. Má svoj osobitý šarm a štýl. Má svoje podmienky pre obchod a sídlo firmy. Zvoľte aj vy pre Vašu spoločnosť stratégiu výhodného umiestnenia sídla v hlavnom meste, v Bratislave.

Poskytnutie prestížnej adresy sídla v Bratislave

Umiestnenie sídla je otázka prestíže. Klientov záujem o spoluprácu s Vašou firmou tak môže vzrásť po tom, keď uvidí adresu sídla v prestížnej lokalite. Vzhľadom k faktu, že je Bratislava hlavným mestom, je pre voľbu umiestnenie sídla úplne vhodná. Vaša firma sa bude javiť pre Vášho partnera oveľa viac lukratívne.

Zmeňte adresu sídla Vašej firmy do Bratislavy

Nemusíte sa sťahovať, nemusíte zariadit všetky úkony, ktoré by boli nutné pre presťahovanie celého umiestnenia Vašej firmy. Presťahujte len svoje sídlo.

Poskytneme Vám obchodnú adresu v Bratislave a ďalšie doplnkové služby, od administratívnych služieb začínajúc až po individuálne dopyty končiac. Dovolte si ,,prenájom lukratívnych priestorov” v Bratislave.

Dôvody využitia poskytnutia sídla pre firmy a výhody sídla firmy v Bratislave v skratke:

1. V Bratislave je mnohonásobne vätšia možnosť uzavretia obchodov a potencionálnych klientov
2. V Bratislave je najvätšia koncentrácia vašich potenciálnych zákaznikov
3. V Bratislave bude Vaše sídlo pôsobiť viac prestížne
4. V Bratislave sa počíta s menšou ľudskou závisťou- využite anonymitu veľkomesta
5. V Bratislave sa dá očakávať menšia administratívna záťaž a s tým spojené menšie problémy

Okrem vyššie uvedených dôvodov existujú tri základné dôvody využívania prenájmu obchodnej adresy pre sídlo Vašej spoločnosti:

  1. Sídlo pre založenie novej spoločnosti alebo organizačnej pobočky zahraničnej firmy. Každá spoločnosť musí zo zákona spĺňať legislatívnu podmienku existencie sídla spoločnosti. Sidlospolocnosti.sk má ako poskytovateľ sídla firmy všetky dokumenty pre našich klientov pripravené ako neoddeliteľnú súčasť celej obchodnej dokumentácie predávanej klientovi k sídlu.
  2. Vlastník nehnuteľnosti, prenajímateľ klasických kancelárií Vám nedovolí zápis sídla na adrese prenájmu.
  3. Presunutie sídla existujúcej spoločnosti. Najčastejšie dôvody pre zmenu obchodnej adresy sídla spoločnosti sú:
  • Image společnosti –  sídlo na prestížnom mieste v centre Bratislave je ideálny nástroj, ako dať svojmu podnikaniu správnu dynamiku.
  • Závisť – úspešné a dobre fungujúce firmy často utekajú do veľkých miest, keď majú pocit, že v regióne sú stredom pozornosti okolia – konkurencie, úradov či závistlivých susedov. Sídlo spoločnosti umiestnené v anonymnom prostredí Bratislavy môže podnikateľovi priniesť väčší pokoj na podnikanie a rozvoj jeho firmy.
  • Časté návštevy kontrolných úradov – ako dokazujú štatistiky, nie je výnimkou vo veľkých mestách očakávať návštevu z daňového úradu viac ako raz za 10 rokov v porovnaní s rádovo mesačnou max. ročnou periódou v menších mestách.
  • Cenová úspora – Nemusíte si kupovať vlasnú nehnutelnosť alebo prenajať tradičnú kanceláriu na 1 až 5 rokov prenájom. Ale ušetríte na personálných a administratívných nákladoch za službu našej virtuálnej asistentky.
  • Čas – obchodnú adresu pre sídlo Vašej spoločnosti , získate prakticky cez noc. Vďaka tejto rýchlosti a jednoduchosti je táto služba cestou ako sa rýchlo dostať bližšie k Vašim zákazníkom.
  • Častejšie sťahovanie firmy– umiestnite svoje sídlo, mimo Vaše priestory.

Nesťahujte svoj nábytok, presťahujte len svoje sídlo. Sídlo firmy v Bratislave, bude na Vašich vizitkách isto posobiť prestížne.