Sídlo pre spoločnosti v Prahe, poskytnutie sídla spoločnosti Praha

 

Sídlo pre spoločnosti v Prahe s 5ti hviezdičkovým štandardom virtuálnej kancelárie

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

SLUŽBY SÍDLA PRE SPOLOČNOSTI

Naše hlavné služby poskytovanie sídla a virtuálnej kancelárie:

Doposlanie doručených poštových a kuriérnych zásielok poskytujeme v spolupráci s partnermi v rámci Českej pošty a do zahraničia:

 

Príprava a podanie návrhu na zápis sídla spoločnosti do obchodného registra


Radi pre Vás zaistíme prípravu a podanie na zápis zmeny sídla spoločnosti v obchodnom registri. Na základe plnej moci Vás zastúpime pri prevedení všetkých zmien. Kontaktujte nás pre viac informácií>>

 

Ďalšie nami poskytované služby:

 

Spolu s prenájmom sídla spoločnosti je možné využívať rozličné služby, ktoré zahrňujú rozmanitú administratívnu činnosť. Tou sa rozumie prijímanie a odosielanie korešpondencie, zriadenie osobného telefónneho čísla, na ktoré klienti volajú práve do virtuálnej kancelárie, prípadne jeho presmerovanie na vybrané telefónne číslo.

S našimi klientmi komunikujeme tiež prostredníctvom e-mailu, SMS alebo telefónu a sme schopní zaistit internetovú prezentáciu v podobe www stránok. Táto prezentácia môže dodať spoločnosti profesionálnu tvár a objaviť novú klientelu.

Služby, ktoré súvisia s poskytovaním sídla spoločnosti, uľahčujú firmám rôzneho druhu ich činnosť a značne prispievajú k ich dobrej image na trhu. Vďaka službám, ktoré dostávajú spolu s prenájmom sídla spoločnosti, nemusia platiť vlastných administratívnych pracovníkov, čo sa kladne premietne vo finančnom rozpočte. Využívanie vyššie zmienených služieb je pre spoločnosti výhodné a pohodlné.

Mapa stránek | Všeobecné podmínky |
Copyright sidloprespolocnosti.sk © 2010
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny sú bez DPH v zákonnej výške ak nie je uvedené inak.CZIN.eu | ostatní partneři >>