Sídlo pre spoločnosti v Prahe, poskytnutie sídla spoločnosti Praha

 

Sídlo pre spoločnosti v Prahe s 5ti hviezdičkovým štandardom virtuálnej kancelárie

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Registračné sídlo v Prahe

Registračné sídlo v Prahe

Ak hľadáte virtuálnu kanceláriu alebo registračné sídlo firmy na veľmi atraktívnej lokalite v Prahe, ste na pravom mieste. Táto služba je často využívaná aj firmami, ktoré nepotrebujú pre svoje podnikanie fyzické sídlo firmy.

Zázemie registračného sídla

Registračné sídlo vám poskytneme s technickým zázemím i kompletným servisom virtuálnej kancelárie v Prahe. Sídlom spoločnosti je myslená adresa zapísaná v obchodnom registri ako registračné sídlo firmy. SIDLOPROFIRMY.CZ vám poskytne nové sídlo firmy alebo virtuálnej kancelárie v Prahe, možnosť prenájmu rokovacích priestorov, služby recepcie, príjmu pošty, označenie sídla na budove a ďalšie náležitosti. Samozrejmosťou je udelenie súhlasu majiteľa nehnuteľnosti a poskytnutie kópie výpisu z katastra nehnuteľností.

Legislatíva a registračné sídlo

Podľa platnej legislatívy je každá novo zakladajúca alebo už existujúca (tuzemská aj zahraničná spoločnosť sro alebo as) povinná uviesť v obchodnom registri sídlo firmy alebo registračné sídlo. Musí tu tiež doložiť súhlas vlastníka nehnuteľnosti s užívaním priestorov ako registračného sídla spoločnosti. To však často býva problém. Niektoré firmy majú problém získať povolenie vlastníka prenajatej kancelárie na zapísanie sídla firmy do obchodného registra. SIDLOPROFIRMY.CZ vám profesionálne zaistí a poskytne registračné sídlo spoločnosti.

Registračné sídlo na lukratívnej adrese

Máte možnosť vybrať si registračné sídlo vo veľmi žiadanej a atraktívnej časti Prahy, na Prahe 8 a novo aj na Prahe 5. Svoju virtuálnu kanceláriu tak budete mať umiestnenú v blízkosti firiem ako je KPNG, Allianz a hotela Hilton. Kancelária sa nachádza v centre Prahy v blízkosti Vltavy s priamym zjazdom z magistrály. Registračné sídlo tak budete mať len dve minúty chôdze od stanice Metra Florenc alebo sedem minút chôdze od obchodného centra Palladium.

Registračné sídlo vr. služieb virtuálnej kacelárie

Náklady na obstaranie virtuálnej kancelárie sú minimálne. Cena sa pohybuje od 490 Sk za mesiac až po 658 Sk za mesiac s vlastným číslom a vlastnou živou asistentkou na telefóne hlásiaca sa menom vašej spoločnosti.

Využitím registračného sídla spoločnosti teda získate zázemie virtuálnej kancelárie, služby recepcie, poskytnutie poštovej adresy, príjem poštových a kuriérskych zásielok, tiež súhlas s udelením sídla a výpis z katastra nehnuteľností. Informácie o príjme poštovej zásielky vám pošleme formou SMS alebo emailom. Máte možnosť si u nás balíček uschovať až 365 dní (po dohode aj dlhšie). Získate tiež vlastné pražskej telefónne číslo, ktoré v pracovnej dobe bude zdvíhať asistentka, ktorá sa bude predstavovať menom vašej spoločnosti. Všetky odkazy vám vaše asistentka prijme a vybaví.
Okrem týchto služieb registračného sídla budete mať možnosť využiť prenájom rokovacej miestnosti so 6 miestami. K dispozícii máte audiovizuálnu techniku. V cene prenájmu sú nealkoholické nápoje, káva a čaj. Prvá hodina tohto prenájmu v mesiaci je zadarmo, každá ďalšia hodina je 500 Sk.

Registračné sídlo na mieru

Táto služba je teda určená pre firmy, ktoré chcú mať registračné sídlo firmy v Prahe na veľmi atraktívnej adrese, nepotrebujú fyzickú kanceláriu a hľadajú všetky služby na jednom mieste. U nás máte záruku profesionality a najvyššej kvality služieb. Virtuálna kancelária v Prahe predstavuje nové možnosti. Registračné sídlo vám poskytneme s minimálnymi mesačnými nákladmi. V cene máte zahrnuté vlastné zázemie, pri vchode do budovy označené ceduľkou s logom a menom Vašej firmy, s asistentkou na telefóne, vlastným telefónnym číslom, s možnosťou vyzdvihnutie poštových zásielok a mnoho ďalších služieb.
Využite služby virtuálnej kancelárie so živou asistentkou a registračným sídlom firmy v Prahe. Premiestnite svoje registračné sídlo do žiadanejšie lokality v Prahe a zaistite si tým kontakt so zákazníkmi a obchodnými partnermi formou recepcie.

Mapa stránek | Všeobecné podmínky |
Copyright sidloprespolocnosti.sk © 2010
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny sú bez DPH v zákonnej výške ak nie je uvedené inak.CZIN.eu | ostatní partneři >>