Sídlo pre spoločnosti v Prahe, poskytnutie sídla spoločnosti Praha

 

Sídlo pre spoločnosti v Prahe s 5ti hviezdičkovým štandardom virtuálnej kancelárie

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Poskytnutie sídla Praha 5 Holeckova, virtuálna kancelária Praha so sídlom spoločnosti

Ponúkame poskytnutie sídla spoločnosti na atraktívnej adrese na Prahe 5 v rekonštruovanom dome v blízkosti Sacre Cour pod Strahovem v súbežnej ulici s Plzeňskou ulicou na adrese sídla:

Holečkova 799/99

150 00  Praha 5 - Košíře

 

za cenu 22 EUR* / mesiac. Pri platbe na 1 rok ponúkame po zľave cenu 19 EUR* / mesiac.

*Uvedené ceny sú bez DPH (21%)

Mapa - sídlo firmy na Prahe 5


Zväčšiť mapu

 

Praktické adresy na Prahe 5 v okolí virtuálnej kancelárie

Praha 5 je ideálne miesto pre Vaše sídlo firmy v Prahe 5. Nachádza sa tu všetko čo budete pre svoje podnikanie potrebovať. Mestská časť Praha 5 má svoje oficiálne stránky, na ktorých nájdete všetky potrebné kontakty na úrady na Prahe 5 http://www.praha5.cz/cs/sekce. Finančný úrad Praha 5 má sídlo na ulici Peroutková. V okolí ulice Holečkova 99, Praha 5 sú pobočky bánk, vôbec nezáleží na tom u ktorej banky máte účet, nájdete ich všetky na jednom mieste napríklad na Anjelovi. Prehľad pobočiek Slovenskej pošty nájdete na stránkach http://www.ceskaposta.cz/ prípadne zabezpečíme preberanie zásielok adrese sídla spoločnosti za Vás a ich preposielanie. Kompletné informácie o dosluchu zásielok nájdete na www.asistentka24.cz.
 


Sídlo spoločnosti Praha 5

Prahu 5 má veľmi dobrú dopravnú dostupnosť, ako mestskou hromadnou dopravou tak autom. Prostredie okolo Vašej kancelárie je tiež dôležité, Praha 5 sa stala business centrom Prahy. Na Prahe 5 sídli veľké množstvo veľkých a nadnárodných firiem (Seznam.cz, MF DNES, ING, Cetelem, ...), ktoré sú už niekoľko rokov na trhu.
 


Poskytnutie sídla na Prahe 5

Praha 5 je ideálne miesto pre umiestnenie sídla v Prahe. Ak potrebujete zároveň služby virtuálnej kancelárie alebo osobné asistentky na telefóne, stačí využiť služby našej centrály v Prahe 8.

Sídlo firmy Praha 5, virtuální kancelář na Praze 5

Mapa stránek | Všeobecné podmínky |
Copyright sidloprespolocnosti.sk © 2010
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny sú bez DPH v zákonnej výške ak nie je uvedené inak.CZIN.eu | ostatní partneři >>