Sídlo pre spoločnosti v Prahe, poskytnutie sídla spoločnosti Praha

 

Sídlo pre spoločnosti v Prahe s 5ti hviezdičkovým štandardom virtuálnej kancelárie

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Poskytnutie sídla spoločnosti Praha 10 Dopravni

Sídlo spoločnosti na Prahe 10

Ponúkame Vám poskytnutie sídla firmy na Prahe 10 na adrese Dopravné 500 / 9 za cenu 13 EUR* / mesiac. Pri platbe na 1 rok ponúkame po zľave cenu 7 EUR* / mesiac. Pri platbe na 3 roky ponúkame po zľave cenu 5 EUR* / mesiac.

*Uvedené ceny sú bez DPH (21%)

Výhody umiestnenia sídla firmy na adrese Dopravní 500 / 9, Praha 10, PSČ 104 00 - Uhříněves:

Poskytnutie sídla spoločnosti na Prahe 10

 

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť využiť služby www.sidloprespolocnosti.sk. Na adrese Dopravní 500 / 9, Praha 10 nájdete všetko potrebné, čo potrebujete pre Vaše podnikanie. Získate tým možnosť adresy v hlavnom meste a tiež veľa ďalších výhod, ktoré táto možnosť ponúka. To všetko len za 20 EUR / mesiac v prípade objednania sídla na jeden rok.

Základné informácie o Prahe 10

 

Praha 10 sa nachádza v juhovýchodnej časti hlavného mesta. Celková rozloha je približne dvetisíc hektárov. Je rozdelená na niekoľko katastrov, medzi ktoré patrí Vršovice, Malešice, Záběhlice, Vinohrady, Michle, Strašnice. Avšak zasahuje sem aj niekoľko katastrov i okrajovo (ako napríklad Žižkov či Hloubětín). Táto oblasť je pomerne rozsiahla a tak niet divu, že celkovo ju tvoria sedem tisíc domov a takmer 60 tisíc bytov s celkovým počtom viac ako 111 tisíc obyvateľov.

Prečo mat sídlo na Prahe 10?

Všetky mestské časti v oblasti Prahy 10 majú veľmi dlhú históriu, ale ako celok je Praha 10 veľmi mladá a rýchlo sa rozvíjajúca. Praha 10 zažila veľký stavebný boom, vďaka ktorému je vybudované obrovské sídlisko a dodnes tu rastú obytné či administratívne komplexy.

Dostupnosť Prahy 10

Hoci so svojím číselným označením môže zdať, že Praha 10 je veľmi okrajová časť Prahy, ktorá sa radí k tým ekonomicky menej aktívnym, tak opak je pravdou. V oblasti, kde poskytujeme sídlo pre firmy možno nájsť veľa úspešných firiem, ktoré tu sídlia. Vďaka tomu, že ulice sídla pre firmy sa nachádza u hlavného cestného ťahu, teda ulice priateľstvo, tak si tým zaistíte veľmi vysokú dostupnosť a ľahkú dohľadateľnosť Vašimi klientmi.

Spojenie Sídlo Praha 10

V blízkosti sa nachádza vlaková stanica. Vďaka spojom z tejto stanice sa dá veľmi ľahko dostať do centra Prahy alebo tiež naopak smerom do Stredočeského kraja (smer Beroun). Na hlavnej ceste Priateľstvo sa tiež nachádza zastávky MHD a SID. Veľmi jednoduchým spôsobom sa tak môžete dostať do staníc metra ako napríklad Háje alebo Depo Hostivař.

Okolie sídla pre firmy na Prahe 10

Objekt sa nachádza v tesnej blízkosti parku, ktorý je cez cestu. Pri objekte sa nachádza veľa bánk, pošta a ďalšie potrebné inštitúcie, ktoré sú dôležité pre vaše podnikanie. Nájdete tu tiež radnice mestskej časti alebo hŕbu obchodov. Pri objekte je tiež zaistené pohodlné parkovanie.

 


 

 

Mapa - adresa sídla v Prahe 10
 


Zväčšiť mapu

 

Sídlo na Prahe 10

Mapa stránek | Všeobecné podmínky |
Copyright sidloprespolocnosti.sk © 2010
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny sú bez DPH v zákonnej výške ak nie je uvedené inak.CZIN.eu | ostatní partneři >>